Visu augalu myletoju forumas


You are not connected. Please login or register

Bonsų laistymas

Go down  Pranešimas [Puslapis 11]

1 Bonsų laistymas on Pen. 01 02, 2009 1:40 pm

Deima

avatar
Pradedantysis
Pradedantysis
Bonsą laistyti reikia kiekvieną diena isskyrus žiemos meta. Geriausias vanduo laistynui tai - lietaus vandenuo. Bet augalą galima laistyti pervirtu ar distiliuoti vandeniu. Saltas vanduo gali sukelti saknų puvima tad vandens temperatūra turėtų buti šiek tiem mažesnė už oro temperatūrą.
Laistyti reiketu tada, kai substratas isdziusta apie 40%, bet tai nustatyti yra gana sunku. Perlaistymas gali pakenkti ne mažiau negu isdziuvimas.
Dregmę konteineryje galima nustatyti ir paprasčiausiai įsodinus piktžole. Dirvozemiui džiustant piktzole pirma pradeda vysti. Tada jau reikia lieti. Kai tik medelį paliesime, piktžole iškart atsities. Laistant medelį, reikia palieti gausiai, bet saikingai. Tam taip pat gali pasitarnauti ir drenazines skyles. Kai tik vanduo pro jas pradės teketi, vadinasi konteineryje žeme pilnai sudreko, ir vandens perteklius išbega per drenazines skyles. Taip pat nereikia laistyti augalo po truputi ir dažnai. Geriau reciau, bet gausiai!Tarp konteinerio dugno ir stovo turi būti tarpas, kad vandens parteklius laisvai išbegtu pro drenazines skyles. Very Happy


Drenazines skyles

Peržiūrėti vartotojo aprašymą http://augalai.forumlt.com

Atgal į viršų  Pranešimas [Puslapis 11]

Permissions in this forum:
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume